ГлавнаяОбщество

У Дніпрі з нагоди 10-річного ювілею привітали вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра»

У Дніпрі з нагоди 10-річного ювілею привітали вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра»

У Дніпровській міській раді привітали вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра» з ювілеєм. Колективу виповнилося 10 років. З цієї нагоди подяки міського голови та грамоти отримали керівники й артисти ансамблю. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міскої ради

«Юність Дніпра» - це фактично єдиний комунальний міський професійний колектив, який вже десять років є учасником багатьох святкових міських заходів, представляє наше місто на міжнародних фестивалях і конкурсах. За ці роки за їх участі побачили безліч культурних проєктів, сольних програм, виступів. Колектив змінювався – хтось вибирав самостійну кар’єру, приходили нові артисти. Але незмінним залишається одне – прагнення бути найкращими на концертних майданчиках нашого рідного міста», - сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики міської ради Євген Хорошилов.

Зі свого боку, голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської міської ради Наталя Демідова зазначила: «Ваш колектив – дійсно найкращий. Бажаю вам, щоб вашу творчість завжди помічали, працю – цінили, і ніколи не вщухали аплодисменти на вашу честь. Бажаю, щоб до наступного ювілею мали звання заслуженого колективу. Браво вам!».

Артист, вокаліст, режисер вокально - хореографічного ансамблю «Юність Дніпра» Денис Баскін працює в колективі від самого його заснування: «За десять років був пройдений великий шлях, сформувалася потужна, дружня команда професіоналів. І сьогодні ми раді представляти наше прекрасне місто Дніпро як в Україні, так і за її межами».

Водночас завідувачка філії «Вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра» комунального закладу культури «АРТТЕРИТОРІЯ» Дніпровської міської ради Тетяна Баскіна подякувала міській раді за підтримку.

«Як тільки починали, не було ні приміщення свого, ні концертних костюмів. А зараз працюємо, проводимо репетиції, концерти у концертній залі «Супутник», маємо усе необхідне. Колектив розвивається. Наразі маємо вже сім гран-прі європейського рівня», - підкреслила Тетяна Баскіна.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook