ГлавнаяОбщество

Поступово Дніпро переходитиме з централізованого на автономне опалення: в АТ «Дніпрогаз» роз’яснили, як діяти містянам

Поступово Дніпро переходитиме з централізованого на автономне опалення: в АТ «Дніпрогаз» роз’яснили, як діяти містянам

За рішенням Дніпровської міської ради, враховуючи тривалий термін експлуатації морального застарілого, фізично зношеного обладнання і теплових мереж котелень, у зв’язку з неможливістю їх подальшої експлуатації у Дніпрі ряд житлових багатоквартирних будинків підлягає відключенню від системи централізованого опалення. Про порядок встановлення опалювального газового обладнання та рівень розрахунків за послуги з розподілу блакитного палива, розповів начальник управління зовнішніх комунікацій Микита Лучкін на прес-конференції і ІА «Мост-Днепр».

Речник «Дніпрогаз» повідомив: розуміючи важливість та актуальність забезпечення комфортного та енергоефективного опалення домоволодінь в осінньо-зимовий період, АТ «Дніпрогаз» пропонує дніпрянам послугу з облаштування автономного газового опалення.

«Для цього треба звернутися до 104.ua Клієнтського простору по вул. Паторжинського, 24, написати заяву та надати необхідний пакет документів. Для встановлення опалювального котла в оселі обов’язковою умовою є отримання технічних умов у 104.ua Клієнтському просторі. Технічні умови готуються протягом 10 робочих днів.

Після отримання технічних умов проектною групою розробляється проектна документація, у якій буде визначено марку газового обладнання, його потужність, місцерозташування та типорозмір лічильника газу. Далі складається попередній кошторис усіх робіт.

На основі розробленого проекту монтажні роботи виконуються працівниками відділу капітального будівництва АТ «Дніпрогаз». Після закінчення монтажних робіт проводиться перевірка на відповідність вимогам проекту. Після цього спеціалісти «Дніпрогазу» здійснюють підключення та пуск газового обладнання», - розповів Микита.

Спеціаліст зауважив, що замовнику необхідно буде надати фахівцям Клієнтського простору наступні документи:

1. заяву (заповнюється за зразком у Клієнтському просторі);

2. опитувальний лист (заповнюється у Клієнтському просторі);

3. копії документів, що підтверджують право власності або користування на газифіковане домоволодіння;

4. акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;

5. протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку про надання згоди на реконструкцію внутрішньобудинкової системи газопостачання для облаштування індивідуального опалення в квартирах;

6. копію технічного паспорту;

7. копію паспорту та ІПН;

8. довідку про кількість зареєстрованих осіб за необхідності;

9. акт придатності димових та вентиляційних каналів;

10. копії паспортів та сертифікатів на встановлюване газове обладнання.

За детальною консультацією з питань облаштування автономного газового опалення та індивідуального підбору газового обладнання дніпряни можуть звернутись до спеціалістів 104.ua Клієнтського простору або за телефонами Контакт-центру компанії (056) 78-78-104 та (067) 62-63-104.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook