ГлавнаяОбщество

Більше 20 мільйонів гривень дніпряни заборгували за газ

Більше 20 мільйонів гривень дніпряни заборгували за газ

На сьогоднішній день заборгованість клієнтів «Дніпрогазу» за розподіл блакитного палива складає  більше 20 млн грн. Понад 21 тисяча дніпрян жодного разу не сплатили за розподіл енергоресурсу з моменту розділення платіжок. Такі споживачі заборгували газорозподільній компанії майже 6 млн грн. Про це повідомив начальник управління зовнішніх комунікацій Микита Лучкін на прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«Кошти, які дніпряни сплачують за доставку газу, наша компанія спрямовує на повноцінне функціонування аварійно-диспетчерської служби «104», утримання у справному технічному стані газорозподільних мереж різних форм власності і споруд на них, модернізацію, капітальні та поточні ремонти, підтримання належного тиску в газорозподільній системі, - зауважив представник «Дніпрогазу».

Газовики нагадують: клієнти, які не платять за доставку газу, після завершення карантину, ризикують бути відключеними від системи газопостачання. Це передбачено вимогами чинного законодавства, зокрема умовами договору на розподіл природного газу. В подальшому заборгованість стягуватиметься у судовому порядку.

Саме тому «Дніпрогаз» закликає споживачів не допускати накопичення боргів за доставку газу, розраховуватися за надані послуги у встановлений термін, щомісяця до 20 числа, і користуватися для оплати онлайн сервісами платформи 104.ua.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook