ГлавнаяОбщество

Будь у просторі здоров’я: Дніпропетровщина приєдналась до всеукраїнської ініціативи

У молодіжному центрі «Освіторіум» Дніпропетровської обласної ради відбулась Всеукраїнська молодіжна акція «Будь у просторі здоров’я». Це спільна ініціатива ГО «Центр вуличних культур» та Міністерства молоді та спорту України, повідомили у прес-службі Дніпропетровської обласної ради. 

«Поняття «вулична культура» зовсім молоде: офіційним терміном й частиною державної молодіжної політики воно стало навесні цього року. Відтак, зараз програми і проєкти, які розвивають вуличні культури на місцях, можуть розраховувати на підтримку на державному, регіональному та місцевому рівнях. Переконана, після участі в акції «Будь у просторі здоров’я» молодь Дніпропетровщини отримала необхідні інструменти й тепер знатиме як популяризувати цей вид культури в своїх громадах», — зазначила радниця голови облради й голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, дитинства та материнства Аріна Пустова.

Учасниками молодіжної акції стали 50 юнаків та дівчат з усіх громад Дніпропетровщини. Вони ознайомились з успішними проєктами неформальних спортивних рухів та  долучились до цікавих майстер-класів.

«В нашому центрі ми робимо акцент на відповідальному ставленні до власного здоров’я, гармонійному психологічному розвитку та життю без залежностей. Тому цінності акції нам вкрай близькі. Вдячні засновникам проєкту за те, що дали можливість долучитись. Ми щасливі, що завдяки підтримці голови обласної ради Миколи Лукашука, навіть в часи карантину в нас є можливість допомагати у впроваджені  важливих для області ініціатив», — розповів заступник директора МЦ «Освіторіум» Кирило Ніцик.

Наступною після Дніпропетровщини до  Всеукраїнської молодіжної акції приєднаються Запорізький, Харківський та Донецький регіон.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook