ГлавнаяОбщество

Які адміністративні послуги можна отримати у ЦНАПах Дніпра

Які адміністративні послуги можна отримати у ЦНАПах Дніпра

Дніпряни через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) можуть отримати понад 250 адмінпослуг. Серед найбільш затребуваних – приватизація земельної ділянки, присвоєння земельним ділянкам кадастрових номерів, державна реєстрація права власності на нерухоме майно, а також щодо будівництва, архітектури, довідка про склад родини тощо. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради. 

«Водночас є такі адміністративні послуги, які можна отримати і онлайн. Так, наприклад, на публічній кадастровій карті можна замовити витяг з Державного земельного кадастру, нормативно-грошову оцінку землі і отримати її у будь-якому ЦНАПі. Із нещодавно запроваджених адмінпослуг – отримання довідки до ID-карти (паспорта громадянина України нового зразка). Загалом з початку року до ЦНАПу надійшло 38 тис. заяв на отримання різних видів адміністративних послуг, з них 90 % — уже опрацьовані», — розповіла під час прямої телефонної лінії 17 листопада заступниця начальника відділу ЦНАП м. Дніпра «Правобережний» Наталія Тюлькіна.  

Через сайт центру cnap.dniprorada.gov.ua можна ознайомитися з повним переліком адмінпослуг, а також попередньо записатися на зручний для клієнта день і час подання документів та замовити послуги, які надаються онлайн.

У Дніпрі ЦНАП працює у двох відділеннях – «Лівобережний» (просп. Слобожанський, 31-Д, ТЦ «Наша Правда») та «Правобережний» ( вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ «Neo Plaza»). Також працює віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП за адресою: мкрн. Таромське, вул. Старий шлях, 5, тел. (095) 194-13-02 та вул. Воскресенська, 9, (2 поверх, каб. 204), тел. (066) 546-46-40.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook