ГлавнаяОбщество

Розпал багаття та підпалювання трави у Дніпрі заборонені: які результати перевірок з початку року

Розпал багаття та спалювання сухої трави на території населених пунктів заборонені законом України у сфері благоустрою, а у Дніпрі ще й рішенням щодо правил благоустрою міста. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради.

За словами начальника інспекції з питань благоустрою міської ради Руслана Мороза, цього року інспектори посилили перевірки щодо дотримання згаданої заборони. Так, з початку року виявленим порушникам виписано 133 попередження і складено 86 адмінпротоколів, тоді як за увесь 2020 рік інспекцією зафіксовано 125 приписів та 69 відповідних протоколів.

«Якщо порівнювати з попередніми роками, то в цілому задимлень стало менше. Водночас, їхня кількість збільшилася наприкінці жовтня-початку листопада у порівнянні з початком осені. Традиційно порушників виявляємо у приватному секторі. Це Діївка, у районі ж/м Перемога, а також Амур-Нижньодніпровському районі», - розповів під час пресконференції 18 листопада Руслан Мороз.

Начальник інспекції також зазначив, що перевірки дотримання заборони на розпал багаття та підпалу сухої трави на території міста продовжуватимуться: «А в наступному році плануємо придбати квадрокоптер із камерою нічного бачення, за допомогою якого у темний час доби можна добре виявити витік диму, оскільки люди стали все частіше розпалювати багаття не вдень, а вночі».

За згадані порушення визначено штрафи у розмірі від 340 до 1360 грн для фізичних осіб та 850–1700 для юридичних. Розмір фінансового покарання визначає адміністративна комісія.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook