ГлавнаяОбщество

Будівництво третьої черги водогону у Таромському: представники мерії Дніпра проінспектували хід робіт

У нижній частині смт Таромське закінчують будівництво третьої черги водогону. Близько 5 тис. мешканців цього мікрорайону ніколи не мали доступу до питної води. А вже незабаром вони зможуть підключитися до централізованої системи. Увесь час мешканців безкоштовно забезпечували привізною питною водою. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради. 

«Будівництво водогону у Таромському – це вирішення старої інфраструктурної проблеми, за яку ніхто не брався десятиліттями. Реалізувати проєкт – одна з обіцянок Бориса Філатова, яка виконується. Загальна вартість робіт 112,7 млн грн. А завдяки системі «Прозорро» міський бюджет зекономив 33 млн грн. Закінчити будівництво водогону планується до кінця нинішнього року», — розповів під час виїзної пресконференції з інспектування ходу робіт заступник міського голови Михайло Лисенко.

За словами технічного директора підрядної організації, яка виконує роботи, Василя Розводова, наразі будівництво водогону вже виконано до 96 % (залежно від видів робіт): «Із майже 17 км полімерних труб різного діаметра прокладено 15,7 км. Із 138 колодязів улаштовано 106. Також зроблені усі камери. Паралельно проводиться асфальтування. До кінця листопада усі земляні роботи плануємо закінчити».

Таромчанка Оксана Яндола розповідає, що з нетерпінням усі мешканці нижньої частини мікрорайону чекають на закінчення будівництва водогону: «Колодязна вода – непридатна ані для пиття, приготування їжі, ані для пранння чи купання. Вдячні, що нам увесь цей час безкоштовно організовують привізну питну воду. Але, звичайно, це зовсім не вихід постійно залежати від привізної води. Хочеться прийти додому, відкрити кран і щоб там була питна вода. Тому вдячні керівництву міста, що звернули увагу на нашу проблему і вже зовсім скоро у нас буде централізоване водопостачання».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook