ГлавнаяОбщество

Лікарня № 16 у Дніпрі: «95 % пацієнтів у стаціонарі — невакциновані»

Дніпро продовжує боротьбу із COVID-19. Наразі 8 міських лікарень надають стаціонарну допомогу недужим на коронавірус: № 4, № 6, № 8, № 9, № 21, № 16, лікарня швидкої допомоги та 6-та дитяча. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради.


  «Підготовлено 2 170 ліжок для пацієнтів. На сьогодні у стаціонарах Дніпра перебуває 1048 недужих (заповненість приблизно 50 %)», – зауважила спеціалістка департаменту охорони здоров’я Дніпровської міської ради Інна Шарапанюк.

 

А у лікарні № 16 перебувають 134 пацієнти із підтвердженим ковідом. «14 людей у реанімації, хоч вона розрахована на 6 ліжок, при великому напливі довелося розширити. Також 71 хворий на кисневих масках. Близько 95 % тут – невакциновані. Щодо обладнання, у нас його вистачає. У наявності є всі засоби індивідуального захисту. Достатньо також і кисню (маємо 80 концентраторів), забезпечені ліками», – розповіла завідуюча терапевтичним відділенням КНП «Міська клінічна лікарня № 16» Дніпровської міської ради Світлана Гальцева. Також у департаменті охорони здоров’я наголошують, що по місту є 12 пунктів вакцинації та 34 пункти щеплень. Вони працюють щодня.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook