ГлавнаяОбщество

11 тисяч гривень «від Поля»: як молоді отримати стипендію від мерії

У Дніпрі представники департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР зустрілися з молодіжними громадськими об’єднаннями. Гостям розказали про можливості взаємодії з міською радою. По це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради. 

«Це перша ознайомча зустріч «Платформи молодіжних ГО» — організації, яка нещодавно запрацювала в місті. На зустріч завітали 18 представників молодіжних громадських об’єднань, які співпрацюють з молоддю, студентами, учнями. Ми розповіли про можливості, які дає міськрада, департамент, як ми можемо взаємодіяти та реалізовувати спільні проєкти», — розповів начальник відділу молодіжної та гендерної політики департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Сергій Луденський. 

Представникам молодіжних горомадських об’єднань також розповіли про міські стипендії імені Олександра Поля для активної молоді Дніпра. Приймання заявок триватиме до 3-го грудня. Визначати стипендіатів планують орієнтовно до 15 грудня. Загалом їх буде 50, поміж них 10 —це представники молодіжних об’єднань. Вони отримають разову виплату (11 тисяч гривень) до кінця року. «Ця стипендія виплачується раз на півріччя. Для участі необхідно надати копію паспорта, ідентифікаційного коду, диплому, грамот, статуту до департаменту молодіжної політики. Стипендіатів визначатиме конкурсна комісія», — додав Сергій Луденський.

«Платформи молодіжних ГО» дає більше можливостей громадським об’єднанням та підвищує їхню продуктивність, вважає кураторка проєкту Єлизавета Пархоменко: «Молодіжні організації почали співпрацювати. Це вже дуже гарний результат: представники різних об’єднань обмінюються досвідом, допомагають одне одному з проєктами».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook