ГлавнаяОбщество

​На ж/м Перемога заборонено будівництво спортивної бази для людей з інвалідністю. Коли відбудуться громадські слухання?

У Дніпрі зупинили будівництво спортивного комплексу для людей з інвалідністю на ж/м Перемога (навпроти колишнього кінотеатру «Салют»). Відповідне рішення ухвалили депутати Дніпровської міської ради 20 жовтня. Тоді забудовника – підприємство Національного комітет спорту інвалідів України — зобов’язали провести громадські слухання щодо необхідності зведення такого комплексу в межах зеленої зони. До цього будівництво в межах наданої земельної ділянки є неможливим. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

«Представники Національного комітету спорту інвалідів України звернулися до міської ради із заявою про те, що через карантинні обмеження у них немає наразі можливості провести громадські слухання. Дніпро перебуває у «червоній» зоні, виконавчі органи працюють у тих самих обмеженнях і розуміють, що у цих умовах фізично неможливо провести повноцінні громадські слухання. Коли буде знято обмеження «червоної» зони – ми не знаємо. Тож було ухвалено рішення, що комітет має право провести обговорення, коли це дозволять карантинні обмеження, а конкретну дату з рішення міської ради буде прибрано. Наскільки нам відомо, через обурення суспільства забудовник розглядає інші локації для будівництва цього комплексу», — зазначив секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара. 

Крім того, у рамках перевірок прибережних зон у Дніпрі, виконавчий комітет міськради ухвалив рішення про демонтаж паркану біля церкви на Набережній Перемоги (район «кільця»). 

«Інспекція з питань благоустрою Дніпровської міськради вже демонтувала цей паркан. Вільний доступ до зеленої зони на набережній відновлено», — додав Олександр Санжара.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook