ГлавнаяОбщество

Як перейти на автономне газове опалення?

Через неможливість подальшої експлуатації застарілого обладнання ряду котелень частина житлових будинків нашого міста буде відключена від системи централізованого опалення. Таке рішення схвалено Дніпровською міською радою. У зв’язку з цим «Дніпрогаз» нагадує своїм клієнтам про особливості облаштування автономного газового опалення у помешканнях.

За рішенням Дніпровської міської ради № 67/8 від 23.06.2021 року, враховуючи тривалий термін експлуатації морального застарілого, фізично зношеного обладнання і теплових мереж котелень, у зв’язку з неможливістю їх подальшої експлуатації у Дніпрі ряд житлових багатоквартирних будинків підлягає відключенню від системи централізованого опалення.

Розуміючи важливість та актуальність забезпечення комфортного та енергоефективного опалення домоволодінь, АТ «Дніпрогаз» пропонує дніпрянам послугу з реконструкції газових мереж та встановлення газового обладнання (теплогенераторів) з відкритою чи закритою камерою згорання для опалення квартир та гарячого водопостачання (в залежності від конструктивної та технічної спроможності будинку).

Зауважимо, що встановлення теплогенераторів із закритою камерою згорання (з відводом продуктів горіння через зовнішню стіну) можливе лише за наявності більше 50% звернень від мешканців будинку до 104.ua Клієнтського простору.

Для облаштування автономного газового опалення дніпрянам необхідно звернутися до 104.ua Клієнтського простору по вул. Паторжинського, 24 та надати наступний пакет документів:

  • заяву (заповнюється за зразком у 104.ua Клієнтському просторі);
  • опитувальний лист (заповнюється у 104.ua Клієнтському просторі);
  • копії документів, що підтверджують право власності або користування на газифіковане домоволодіння;
  • протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку про надання згоди на реконструкцію ВБСГ для облаштування індивідуального опалення у квартирах;
  • копію актуального технічного паспорту на квартиру;
  • копію паспорту та ІПН власника;
  • довідку про кількість зареєстрованих осіб - за необхідності;
  • акт повторної перевірки та прочищення димових і вентиляційних каналів комунально-побутових об’єктів, житлових та громадських будинків зі схемою димових та вентиляційних каналів.

Нагадуємо: усі роботи на системі газопостачання мають виконуватися лише фахівцями з відповідним досвідом, ліцензіями та дозволом на виконання робіт підвищеної небезпеки. Радимо виконувати роботи з реконструкції системи газопостачання та заміні/встановленню газового обладнання тільки офіційно через 104.ua Клієнтський простір.

Аби споживання газу було безпечним та надійним, слід купувати лише сертифіковані газові прилади. На сайті 104.ua Маркет можна ознайомитися з різними моделями газових котлів, лічильників, смарт-модемів, сигналізаторів загазованості, водонагрівачів від провідних світових та українських виробників.

Додаткові консультації щодо облаштування автономного газового опалення та гарячого водопостачання, а також встановлення теплогенераторів із закритою камерою згорання (з відводом продуктів горіння через зовнішню стіну будинку) можна отримати у 104.ua Клієнтському просторі. Персональні менеджери нададуть вичерпну консультацію, врахують усі побажання клієнта та допоможуть підібрати необхідне газове обладнання точно під технічні характеристики газифікованого об’єкта. За дистанційною консультацією та з метою попереднього запису на прийом дніпряни можуть телефонувати до Контакт-центру за номерами: (067) 62 63 104 або (056) 78 78 104.

Перелік адрес будинків, які підлягають від’єднанню від мереж централізованого опалення, та у яких є технічна можливість встановити автономне газове опалення, можна переглянути на сайті АТ «Дніпрогаз».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook