ГлавнаяОбщество

Рекордна кількість донацій за два тижні та сертифікат у 60 тисяч гривень - результат благодійного марафону Biopharma Plasma Дніпро

У переддень Дня Святого Миколая в одному з найсучасніших центрів донорства плазми підвели підсумки чергового етапу благодійного марафону. За два з половиною тижні правоохоронці Дніпровського районного управління Національної поліції встановили рекорд. Більше 220 благодійних донацій, які подарують дітям з онкологією шанс на одужання. Як тут не повірити в те, що дива у нашому житті таки мають місце, а добрі серця не перевелися.

За умовами благодійного марафону донори відмовлялися від компенсації на користь дітей з онкологією. Зрештою, завдяки поліціянтам Дніпровського районного управління ГУНП в Дніпропетровській області вдалося зібрати 60 тисяч гривень. Сертифікат на цю суму було передано до онкогематологічного центру обласної дитячої лікарні. Його медики обміняють на ліки, які виробляють з плазми крові на заводі Biopharma, та які допомагають малечі зі складним онкологічним діагнозом стати на ноги. 

Начальник Дніпровського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області В’ячеслав Клешня вперше став донором, коли ще був курсантом. Скільки за його плечима донацій, вже й не пригадає, але каже: для кожного правоохоронця допомога людям, а особливо дітям, - це не просто обов’язок, але й честь.

«Прийняли таке рішення добровільно здати плазму крові для того, щоб допомогти дітям, що знаходяться на лікуванні в обласній клінічній дитячій лікарні. Ми звернулися до наших працівників і не збиралися з цього робити якусь PR-акцію. Всі просто для себе зробили висновок, що це важливо. Діти – це найважливіше, що в нас є. Хворі діти – це велика біда і ми готові їм допомогти. Чоловіки і дівчата, що працюють в органах внутрішніх справ завжди готові протягнути дітям руку допомоги», - поділився В’ячеслав Клешня.

Не приховуючи радості та ледь стримуючи сльози, сертифікат від сильних, мужніх та небайдужих поліціянтів прийняла медичний директор Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Юлія Заворотня. Вона розказала, що шлях до одужання кожної дитини індивідуальний. За рік через онкогематологію проходить більше 300 дітей і майже кожен з них мужньо бореться за своє життя, долаючи 7-8 хіміотерапій. І тільки силами медичного закладу та батьків покрити витрати на дороговартісне лікування неможливо, каже Юлія Заворотня.

«На тлі проходження хіміотерапевтичного лікування у дітей виникають проблеми саме з показниками крові, тому альбумін та інші препарати з плазми крові дуже важливі у підтримуючому лікуванні, яке отримують діти. Така соціально-відповідальна поведінка співробітників нашої Нацполіції дуже важлива. Вони стоять не тільки на стражі правопорядку нашої країни, не тільки захищають нас від всяких негараздів, але тепер вони вирішили ще й стати на захист здоров’я дітей зі складним діагнозом, для яких дуже важлива ця підтримка та допомога. Ми вдячні за це нашим поліціянтам», - сказала медичний директор Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні.

З Biopharma Plasma Дніпро Дніпропетровська обласна дитяча лікарня товаришує вже два роки – з дня заснування центру донорства плазми. За цей час в рамках проекту «Допоможи онкохворій дитині» медзаклад отримав ліків з плазми крові на загальну суму у 68 600 гривень. Тому зібрані за 2,5 тижні поліціянтами Дніпровського районного управління 60 тисяч гривень – це абсолютний рекорд.

«Я хочу подякувати правоохоронцям Дніпровського районного управління Національної поліції за таку благодійну допомогу. На цю суму онкохворим дітям будуть надані лікарські препарати, які допоможуть їм після хіміотерапій. Я маю надію, що цей благодійний марафон не завершується і ми запрошуємо всі підприємства та організації прийняти в подальшому участь у цьому благодійному проекті. Наступний сертифікат ми хочемо вручити 4 лютого – це Міжнародний день онкохворої дитини», - розказала керівник донорського центру Biopharma Plasma Дніпро Ірина Кільчинська.

У знак пошани Biopharma Plasma Дніпро вручила поліціянтам Подяку за їх небайдужість та добрі серця. Та й це ще не всі подарунки для малечі зі складним діагнозом. Соціальні партнери центру донорства плазми передали до онкогематологічного центру обласної дитячої лікарні солодкі подарунки та іграшки.

«Серед наших соціальних партнерів – це АБК Дніпро з природно водою ТМ Петриківська, ТМ "Наш мед» від нашого донора-благочинцЯ Євгена Тимченко, благодійний фонд «Помагаєм», Дніпропетровське відділення Національного олімпійського комітету та компанія ECO&PIZZA. Всі вони підготували сюрпризи та подарунки для нашої малечі. Я хочу побажати всім і донорам, і соціальним партнерам, і дітям, які потребують лікарських препаратів, міцного здоров’я та здійснення всіх мрій», - резюмувала Ірина Кільчинська.

Biopharma Plasma Дніпро чекає на донорів плазми за адресою:

м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 17

Графік роботи: пн-пт – 7:30 -19:00, субота –7:30 -16:00

Гаряча лінія для запису та консультацій: 0 800 600003

Детальніше про акції та більше новин в соціальних мережах, приєднуйтесь:

https://www.facebook.com/biopharmaplasma

https://www.instagram.com/biopharmaplasma/

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook