ГлавнаяОбщество

Цього тижня на Дніпропетровщині провели майже 700 перевірок дотримання правил карантину

У Дніпропетровській області за тиждень провели майже 700 «карантинних» рейдів. Перевіряли, як в регіоні дотримуються правил «жовтої» епідемічної зони. Виявили 28 порушень.

«Почались святкові дні, передноворічна метушня. Мешканці частіше зустрічаються компаніями, ходять в кіно, до кафе, обирають подарунки в торгівельних центрах. Аби скупчення людей не призвело до нового спалаху коронавірусу, маємо дотримуватися карантинних обмежень», – сказала в.о. начальника управління цивільного захисту облдержадміністрнації Тетяна Куряченко.  

За дотриманням карантинних норм слідкують поліція та Держпродспоживслужба. Цього тижня рейди проводили, зокрема, у Кам’янському, Кривому Розі, Синельниковому, Новомосковську, Нікополі, Павлограді, Першотравенську, Жовтих Водах. Перевіряли кафе, ресторани, спортивні зали, розважальні центри, готелі, перукарні, заклади освіти.

На порушників карантинних норм чекають штрафи. Від 17 до 34 тис гривень для фізичних осіб. Від 34 до 170 тис гривень для посадовців. За порушення маскового режиму – від 170 до 255 гривень.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook