ГлавнаяОбщество

Шоу на льоду, аніматори та подарунки: у Новокодацькому районі відкрили новорічну ялинку

25 грудня ще в одному районі Дніпра відкрили новорічну ялинку – на цей раз у Новокодацькому.

Для дітей влаштували шоу на Льодовій арені.
«У Новокодацьому районі на обліку знаходиться більше тисячі дітей різних пільгових категорій. Із 19 грудня спільно із закладами позашкільної освіти та культури, парками нашого району ми влаштовуємо для них різні свята, а також даруємо солодкі подарунки», - розповів голова адміністрації Новокодацького району ДМР Олег Денисенко.
На свято на Льодовій арені запросили 170 дітей різних соціальних категорій. Усі вони отримали солодкі подарунки. А вихованці комунального закладу «Школа зимових видів спорту» підготували показові виступи на льоду.
«Школа зимових видів спорту» сьогодні презентує свої виступи: діти покажуть, чого вони навчилися за рік, а разом з ними на ковзанці будуть Дід Мороз та Снігуронька. Другого, третього, а також сьомого та восьмого січня на Льодовій арені заплановані святкові вистави фігуристів. Буде видовищно!», - додав директор КП «Молодіжне творче об'єднання» ДМР Сергій Матусевич.
«Снігуронька сьогодні мені нагадала янгола, а тигр був схожий на Тігрулю з мультфільму про Віні Пуха. Хочу подивитися сьогодні на фігуристів, дуже цікаво, як вони будуть виступати на льоду. Взагалі, я дуже люблю Новий рік за гарні ялинки, іграшки, феєрверки», - поділилася враженнями гостя свята Софія. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook