ГлавнаяОбщество

Графік роботи електротранспорту та автобусів у новорічні свята

31 грудня усі автобусні маршрути у Дніпрі працюватимуть у звичайному режимі. Про це під час брифінгу 28 грудня повідомив заступник директора-начальник управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Олександр Лещенко. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради. 

«Враховуючи досвід минулих років та те, що багато святкових локацій з’явилося у різних районах міста, подовження роботи громадського транспорту на усю новорічну ніч не буде. 1 та 2 січня автобусні маршрути працюватимуть за графіком вихідного дня – буде зменшено кількість рухомого складу», – зазначив Олександр Лещенко.

Міський електротранспорт також курсуватиме у звичайному режимі 31 грудня за графіком робочого дня.

«У новорічну ніч пасажири зможуть скористатися трамваями № 9, 12, 15, 19, 11, 14, 16. Також ми додамо два графіки роботи трамвая № 1, з інтервалом у 30 хвилин. 1 січня – вихідний день, тож електротранспорт почне працювати на годину пізніше, о 6:00. Сьомого січня трамваї та тролейбуси працюватимуть у режимі вихідного дня», – зазначив під час брифінгу заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков.

Графік роботи трамваїв у новорічну ніч додається.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook