ГлавнаяОбщество

Сертифіковане газове обладнання – запорука комфортного споживання газу

Вже більше року в Україні функціонує перший спеціалізований онлайн супермаркет газових приладів і обладнання. У ньому дніпряни можуть легко вибрати новий газовий котел, водонагрівач або лічильник.

Підібрати найкращий варіант в залежності від особливостей домоволодіння або квартири допоможуть менеджери 104.ua Клієнтського простору.

Нова послуга компанії «Дніпрогаз» – продаж газового обладнання. Це газові котли, лічильники, смарт-модеми, сигналізатори загазованості, водонагрівачі від зіркових світових і українських виробників. Консультації з індивідуального підбору обладнання для кожного домоволодіння, враховуючи всі потреби клієнта, надають менеджери 104.ua Клієнтських просторів на вул. Паторжинського, 24 та на пр. Слобожанському, 96.

Для того, щоб гарантувати високу якість, ефективність і безпеку використання газового обладнання, вся товарна лінійка 104.ua Маркет укомплектована виключно брендами перевірених виробників. З міжнародних брендів це BOSСH, Bахі, Eurotherm, Proterm, Immergas, Roda, Vaillant. З українських – Данко, Самгаз, 104.ua. Асортимент товарів на 104.ua Маркет досить широкий, тому навіть найвимогливіший клієнту буде запропоновано кілька конкурентних пропозицій на вибір.

На сайті 104.ua Маркет можна ознайомитися з новинками смарт-обладнання. Якщо клієнт бажає, щоб газові прилади працювали як єдиний «розумний» механізм, є можливість встановити додаткові автоматизовані системи. Серед новітніх розробок найкраще зарекомендували себе два смарт-прилади: сигналізатор, оснащений вдосконаленим напівпровідниковим сенсором з двома датчиками, який окремо виявляє витік природного і чадного газу, і пристрій дистанційної передачі даних 104.ua Smart, яке автоматично передає дані лічильника про спожиті обсяги палива фахівцям газової компанії.

Вибрати необхідні газові прилади і інші супутні товари можна самостійно за допомогою зручного функціоналу сайту market.104.ua. Уникнути помилок при виборі товару допоможуть менеджери 104.ua Клієнтського простору або консультанти 104.ua Маркет. Додатково розроблена можливість звернутися до служби підтримки по телефону 0800 304 104 (дзвінки безкоштовні для всіх операторів зв'язку), після чого клієнта з'єднають з індивідуальним менеджером, який допоможе вибрати потрібний газовий прилад і погодить час доставки.

Газовики радять: щоб споживання газу було безпечним і надійним, слід купувати тільки сертифіковане обладнання. Пам'ятайте: професійно підібрані газові прилади допоможуть збільшити енергоефективність Вашого будинку і зменшити платіжки за квартплату. Тому довірте цю копітку і важливу задачу професіоналам – звертайтеся в АТ «Дніпрогаз».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook