Вперше за роки свого існування Марганецька школа №9 дочекалася капремонту. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради.
![](https://i.most-dnepr.info/005/31/620e4f17e4ac3.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/020/46/620e4f26c6a08.jpeg)
Заклад збудували наприкінці 80-х років минулого сторіччя. Щороку у школі відбувалися часткові ремонти покрівлі, за батьківські кошти встановлювалися пластикові вікна у деяких класах, але питання реконструкції потребувало комплексного вирішення. Тому в рамках Національної програми «Велике будівництво» нині проводиться капітальне оновлення закладу.
![](https://i.most-dnepr.info/044/07/620e4f3e21ad3.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/061/24/620e4f4f9ea91.jpeg)
«Масштабні реконструкції дозволяють створити комфортні умови для перебування учнів та педагогів, а також покращити рівень надання освітніх послуг. Окрім цього, за рахунок модернізації будівель можна досягнути максимальної ефективності використання енергоресурсів, заощадження бюджетних коштів. На Дніпропетровщині має з‘являтися дедалі більше таких шкіл», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
![](https://i.most-dnepr.info/086/49/620e4f6867c55.jpeg)
На об‘єкті вже частково оновили фасад. Після ремонту у школі з‘явиться нова система опалення, будуть замінені інженерні та електричні мережі.
![](https://i.most-dnepr.info/115/15/620e4f8521164.jpeg)