ГоловнаCуспільство

Тенісний корт, спортивний майданчик і сучасний освітній простір: в Марганці оновлюють школу

Вперше за роки свого існування Марганецька школа №9 дочекалася капремонту. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

Заклад збудували наприкінці 80-х років минулого сторіччя. Щороку у школі відбувалися часткові ремонти покрівлі, за батьківські кошти встановлювалися пластикові вікна у деяких класах, але питання реконструкції потребувало комплексного вирішення. Тому в рамках Національної програми «Велике будівництво» нині проводиться капітальне оновлення закладу.

«Масштабні реконструкції дозволяють створити комфортні умови для перебування учнів та педагогів, а також покращити рівень надання освітніх послуг. Окрім цього, за рахунок модернізації будівель можна досягнути максимальної ефективності використання енергоресурсів, заощадження бюджетних коштів. На Дніпропетровщині має з‘являтися дедалі більше таких шкіл», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

На об‘єкті вже частково оновили фасад. Після ремонту у школі з‘явиться нова система опалення, будуть замінені інженерні та електричні мережі.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook