ГлавнаяОбщество

Геннадій Корбан: «Місто повністю готове до оборони» (ВІДЕО)

Ситуація у Дніпрі та області залишається спокійною. Це дає людям змогу поступово повертатися до роботи та відновлювати бізнес. Водночас Дніпропетровщина готова дати відсіч окупаційним військам росії – у разі спроби їхнього вторгнення. На цьому наголосив керівник Центру тероборони Дніпра Геннадій Корбан під час телемарафону на одному з міських телевізійних каналів.

«Я думаю, що ми готові краще за багатьох у східних та південно-східних регіонах країни. У нас був час підготуватися і ми це зробили. Ми не підпускаємо ворога близько до області», – сказав Геннадій Корбан.

Він також зауважив, що СБУ та поліції вдається вчасно виявляти ворожу агентуру, котра намагається вивідувати дані про захист Дніпропетровщини. Керівник Центру тероборони також наголосив, що триває цілодобове стеження за безпековою ситуацією, зокрема, й у Кривому Розі: «У нас є багато технічних засобів, які дозволяють бачити далі, ніж думає ворог». 

Водночас Геннадій Корбан спростував чутку, що ворожі війська перебувають в Апостоловому: «Вони пробували обстрілювати Апостолове, але навіть не сіпнулися туди. Там є невеликі населені пункти — Мар’янське — куди вони намагалися заїхати. Та отримали жорстку відсіч».

Моральний дух війська окупантів Геннадій Корбан назвав низьким. Водночас тривалий опір України зруйнував ворожу логістику та завдав російській армії великих втрат. «Ми маємо багато сигналів, що багато хто з них приходить до селищних голів, шукаючи можливості здатися в полон. Тож російські військовослужбовці, що хочуть здатися, можуть приходити до церков і там отримувати контакт, аби скласти зброю та припинити бойові дії на території України».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook