ГлавнаяОбщество

Дніпропетровськгаз виконав більше 11 тисяч техоглядів та обслуговувань установок ЕХЗ

Служби АТ «Дніпропетровськгаз» у період воєнного часу цілодобово працюють у посиленому режимі задля безпеки споживачів. Вони продовжують здійснювати критично важливі та планові роботи для підтримки газорозподільної системи області, яка забезпечує базові потреби українців у цей важкий час.

За шість місяців цього року група ЕХЗ АТ «Дніпропетровськгаз» виконала 11,2 тис. технічних оглядів та обслуговувань установок електрохімзахисту газопроводів. Також було здійснено майже 2,9 тис. перевірок ефективності роботи цього обладнання.

У процесі експлуатації працівники компанії виконали майже тисячу планових та поточних ремонтів установок електрохімзахисту підземних сталевих газопроводів.

ЕХЗ – надважливий напрямок роботи. Завдяки йому забезпечується нормативний термін служби газопроводів і усунення найголовнішої небезпеки – наскрізних корозійних пошкоджень і витоків газу через ці пошкодження.

У компанії просять з розумінням ставитися до роботи газовиків та у цей час складних випробувань розрахуватися за послуги доставки газу – оскільки це важливий вклад в підтримку економіки та енергетичної безпеки регіону. Працюємо та наближаємо перемогу!

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook