У Дніпрі продовжують виконувати роботи з утримання мереж зовнішнього освітлення. Сьогодні робота кипить по проспекту Лесі Українки. Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.
![](https://i.most-dnepr.info/090/33/661681c6483d2.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/097/13/661681cd16d1a.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/103/34/661681d36cc6e.jpeg)
«Дуже добре, що проводять діагностику мереж. Оперативно комунальники все роблять. Тут стабільне світло, жвава ділянка руху, кажу як водій», - ділиться дніпрянин Сергій, який щодня їздить на роботу цим шляхом.
![](https://i.most-dnepr.info/120/03/661681e4869df.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/001/39/661681ec8ccee.jpeg)
На цій ділянці для комфорту водіїв та пішоходів працівники КП «Міськсвітло» замінюють лампи, проводять ревізію та профілактичні огляди шаф зовнішнього освітлення, світильників тощо.
![](https://i.most-dnepr.info/009/26/661681f4ccb6e.jpeg)
«Працюємо цілодобово, щоб утримувати мережі вуличного освітлення у належному робочому стані. Уже замінили одну лампу. На це знадобилось до 15 хвилин. По проспекту є місця, де неправильно припарковані авто, і ми не можемо дістатися до світильника й перевірити його робочий стан. Прошу містян паркуватися за правилами, щоб ми виконували свою роботу у повному обсязі», - розповів Андрій Алєксєєв, начальник експлуатаційно-технічного району № 2 КП «Міськсвітло» Дніпровської міськради.
Роботи на цій локації завершать до кінця робочого дня.
![](https://i.most-dnepr.info/027/61/6616820634be0.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/033/48/6616820cc99ec.jpeg)
Усього у Дніпрі торік замінили 8 562 лампи та 126 опор. «Цьогоріч КП «Міськсвітло» планує продовжувати роботи із встановлення світлодіодних світильників, які менше навантажують енергосистему. Встановлено 1 221 світильник (з них 908 світлодіодних), змонтовано близько 32 км сучасного самонесного ізольованого проводу та 253 нові опори», - наголосив Андрій Алєксєєв.
![](https://i.most-dnepr.info/041/11/661682143b8b6.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/047/28/6616821a2b306.jpeg)
Від початку 2024 року уже провели роботи на 90 об’єктах: по вул. Мелітопольській, Салтівській, Поштовій, Балтійській, Тернопільській та пров. Лісозаводському. Також не оминули подвір’я вулиць Орлівської, Енергетичної, Незалежності, Будівельників тощо.