ГоловнаCуспільство

На Дніпропетровщині понад півтисячі захисників і захисниць відвідали виїзні майстер-класи з Петриківського розпису

На Дніпропетровщині для ветеранів проводять майстер-класи з Петриківського розпису. Майже за рік таких занять організували зо три десятки. Їх відвідали понад півтисячі захисників і захисниць. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. 

«Особлива арт-терапія для оборонців. Ініціатива працює майже рік. Відтоді як започаткували її разом з «Музеєм історії Петриківського розпису та народних ремесел». Митці влаштовують творчі майстер-класи на виїзді. Навчають військових тримати у руках пензель, виводити традиційні орнаменти. Підтримуємо Героїв. Адже вони ризикували життям і здоров’ям задля України», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

В області заняття зробили важливою частиною програми відновлення. Адже вони допомагають психологічно та фізично розвантажитись. Малювання розробляє дрібну моторику. Рухи стають впевненішими. Навіть якщо через поранення погано слухаються пальці. І поки бійці вимальовують петриківські візерунки, не згадують фронтове пекло.

Увесь 2024-й майстри планують зустрічатися з воїнами щотижня.

За проєктом #ТитаниUA на Дніпропетровщині проводять й інші активності. Запрошують ветеранів на тренування з різних адаптивних видів спорту. Організовують навчання. А ще зустрічі зі школярами.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook