На Дніпропетровщині для ветеранів проводять майстер-класи з Петриківського розпису. Майже за рік таких занять організували зо три десятки. Їх відвідали понад півтисячі захисників і захисниць. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
![](https://i.most-dnepr.info/126/52/66192f8402539.jpeg)
«Особлива арт-терапія для оборонців. Ініціатива працює майже рік. Відтоді як започаткували її разом з «Музеєм історії Петриківського розпису та народних ремесел». Митці влаштовують творчі майстер-класи на виїзді. Навчають військових тримати у руках пензель, виводити традиційні орнаменти. Підтримуємо Героїв. Адже вони ризикували життям і здоров’ям задля України», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://i.most-dnepr.info/010/27/66192f8fc4de3.jpeg)
В області заняття зробили важливою частиною програми відновлення. Адже вони допомагають психологічно та фізично розвантажитись. Малювання розробляє дрібну моторику. Рухи стають впевненішими. Навіть якщо через поранення погано слухаються пальці. І поки бійці вимальовують петриківські візерунки, не згадують фронтове пекло.
![](https://i.most-dnepr.info/019/18/66192f988ea91.jpeg)
Увесь 2024-й майстри планують зустрічатися з воїнами щотижня.
За проєктом #ТитаниUA на Дніпропетровщині проводять й інші активності. Запрошують ветеранів на тренування з різних адаптивних видів спорту. Організовують навчання. А ще зустрічі зі школярами.