ГоловнаКультура

Під час благодійного концерту для переселенців у Дніпропетровській філармонії зібрано понад 90 тисяч гривень (ВІДЕО)

Симбіоз музики, небайдужих людей та чуттєвих дитячих малюнків. Благодійники спільно з КП «Дніпропетровська філармонія ім. Когана» ДОР організували концерт для переселенців. Виступ став прем’єрним для естрадного колективу філармонії, повідомляють у Дніпропетровській обласній раді.

У глядацькій залі — родини, які переїхали до Дніпра через війну. Серед них і Олена, яка прийшла із двома доньками та мамою.
«Вхід для нас сюди безкоштовний й це дуже приємно. Крім концерту є ще виставка дитячих малюнків, яку ми залюбки відвідали. В мирному житті я лише раз була в філармонії рідного міста. З нетерпінням чекаю виступу дніпровських талантів», — ділиться жінка.
Організатори поставили собі за мету відволікти людей від війни, а також зібрати гроші для адресної допомоги родинам, що зараз мешкають в регіоні.
«Це родини з Луганска, Лисичанска, Маріуполя, Сєвєродонецка, Харкова. Є серед наших підопічних багатодітні та малозабезпечені родини та люди з інвалідністю. Ми також відкрили шелтер й зібрані кошти підуть також й на його утримання»,— розповідає співзасновник благодійного фонду «Ми рятуємо Україну» Микита Шикула.

Силами небайдужих людей на концерті організаторам вдалось зібрати понад 90 тисяч гривень.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook