ГоловнаКультура

Оркестр Дніпропетровської академії музики ім. Глінки влаштував благодійний концерт просто неба в самому центрі Дніпра

Це вже четвертий благодійний концерт у виконанні оркестру Дніпропетровської академії музики ім. Глінки. Участь у виступах беруть не тільки студенти, а й викладачі. Кажуть: це не тільки піднімає настрій містянам у такий складний для всіх час, а й є чудовою практикою для студентів, йдеться у повідомленні прес-служби Дніпропетровської облради.

«Репертуар час від часу змінюємо, аби людям будо цікаво долучатись до виступів. Змінюємо й локації. Але, де б ми не грали, бачимо, що люди залюбки підходять послухати нашу музику. А після виступу нагороджують нас оплесками й словами вдячності. Це дуже приємно», - розповів Ігор Грузин, диригент духового оркестру академії.
У концерті участь взяли як студенти академії, так і викладачі. Грали і класику, і популярні хіти: пісні Майкла Джексона, гурту «Океан Ельзи» та українську народну музику. Концерт зібрав кілька десятків глядачів. Серед них мешканці міста та гості.
«Я кайфую від цього! Приїхав сюди зі Львова, а тут концерти, музиканти, стільки творчих людей. Це просто неймовірно», - ділиться враженнями Тарас Чернуха.
Проректор з наукової роботи Дніпропетровської академії музики ім. Глінки Валерій Громченко каже: «Ці концерти - чудова практика для наших студентів. Грати на духових інструментах просто неба не так вже й легко, але оркестранти чудово долають ці складнощі».Графік подальших виступів можна переглянути на фейсбук-сторінці академії.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook