ГоловнаКультура

У Дніпрі для переселенців провели безкоштовну екскурсію «Таємниці катеринославського бізнесу»

У Дніпрі для переселенців провели чергову безкоштовну екскурсію «Таємниці катеринославського бізнесу». Цього разу до подорожі історією міста долучилися й місцеві жителі. Про це повідомляють у прес-службі мерії Дніпра.

«Обрали досить-таки цікаву тему про бізнес Катеринослава. Загалом це вже сьома безкоштовна екскурсія містом для переселенців. Гіди залюбки долучаються до такої співпраці. Наступна екскурсія буде присвячена Дню захисту дітей. Це буде «подорож» по мініскульптурах міста. Тож запрошуємо переселенців, мешканців з діточками. Записатися на екскурсію можна за телефоном: 067-602-60–90», — розповіла начальниця Туристичного інформаційного центру Ольга Стасенко. 
Екскурсію цього дня провела гід Леся Логашова: «Разом з групою прогулялися центральною частиною міста. Розповіла низку історій, пов’язаних зі скандалами, розпродажами, марнотратством, а також купцями, чиновниками, дворянами кінця 18-19 століття. Наприклад, нинішня площа Героїв Майдану — найстаріша торгова площа міста. Це була Троїцька площа з однойменною назвою ринку. Загалом ринки у місті були функціональними. Наприклад, була рибна площа, промислових товарів тощо». 
Дніпрянка Юлія вже не вперше долучилася до безкоштовної екскурсії містом. 
«Дуже цікаво екскурсовод розповіла. На одному диханні пройшла екскурсія, і щоразу дізнаюся щось нове про своє рідне місто», — підкреслила Юлія.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook