ГоловнаКультура

#ART_наступ: юні художники Дніпра готуються до чергової благодійної акції на підтримку країни

У Дніпрі творча спільнота продовжує працювати в рамках масштабного проєкту #АRT_наступ, завдяки якому діячі культури та мистецтв збирають кошти для допомоги нашій країні, зокрема військовим, медичним закладам, що опікуються пораненими бійцями та постраждалими дітьми і цивільними. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Дніпровської міської ради.

Нині триває підготовча робота до чергової акції в рамках #АRT_наступу з продажу картин. До цієї події готуються і вихованці художніх шкіл.
«Наша школа починала з проєкту #ART_наступ_діти. Тоді підготували 77 робіт юних вихованців. Картини швидко були розкуплені. І за ці кошти підтримали дітей, які лікуються у наших лікарнях. Нині нам запропонували підготувати вже 300 робіт для нового етапу проєкту #Art_наступ, які будуть представлені на трьох локаціях. Минулого разу була переважно воєнно-патріотична тематика картин, цього разу – здебільшого це пейзажі, портрети тощо», — розповів художник, викладач однієї з художніх шкіл міста Валентин Назаренко.
Учениця художньої школи Ксенія Бичкова теж бере участь у проєкті: «Така творча акція є дуже важливою для нашої країни і наближає нас усіх до перемоги. Намалювала картину, на якій зображені лелеки як символ миру, добра, спокою. Сподіваюся, усе це пануватиме в нашій рідній Україні».
Нагадаємо, за перший захід у рамках проєкту #АRT_наступ було зібрано 230 тис. грн на допомогу дітям-переселенцям.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook