ГлавнаяОбщество

У Дніпрі розпочався перший Всеукраїнський творчий конкурс #ARTСПАЛАХДНІПРО

У Дніпрі розпочато приймання робіт на перший Всеукраїнський творчий конкурс #ARTСПАЛАХДНІПРО. Роботи приймаються за такими номінаціями: скульптура, живопис, література, фотографія, аерографія, digital-art, техніка ЕБРУ. Учасниками #ARTСПАЛАХДНІПРО можуть стати всі бажаючі з будь-якого куточку України.

Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

«Подібний конкурс у нашому місті проходить вперше, і однією із його особливостей є необмежена вікова категорія учасників та безпосередньо перелік його номінацій. Для визначення переможців ми запросили видатних митців із Дніпра та Києва. Організаторами конкурсу виступили управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та «Дніпровський Будинок мистецтв». Окрім цього, фінансування здійснюється за рахунок міського бюджету. Тож, запрошуємо творчих людей до участі в конкурсі та чекаємо ваші роботи», - розповіла заступниця начальника управління – начальниця відділу культурно-мистецьких заходів управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Людмила Кудряшова.

Виконувачка обов’язків директора Дніпровського Будинку мистецтв, організаторка І Всеукраїнського творчого конкурсу #ARTСПАЛАХДНІПРО Людмила Діннік розповіла, що ідея його створення зародилась ще під час загальнодержавного карантину.

«Ми хотіли, щоб конкурс відбувся не лише онлайн, а і офлайн. Щоб люди мали можливість презентувати свої роботи не лише в інтернеті. Тому конкурс ми проведемо в два етапи. Перший онлайн розпочинається з 18 серпня і триває по 6 вересня. В цей період учасники конкурсу розміщують свої роботи. Вже з 7 по 17 вересня журі оцінює учасників та обирає кращих. 10 жовтня в Дніпровському Будинку мистецтв відбудеться виставка та нагородження переможців», - зазначила Людмила Діннік.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити google-форму за посиланням (https://docs.google.com/forms/d/1L9SYsGO_b9XFzlfwC1Uw_EsDGircuMXEO2AJCeQ7sqg/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR0ZbjLlX11Pft0FQRr-XgRygSQgoH0bip1J949mbZhu-aUEO5RQ3lo1gfw), розмістити в соцмережі Facebook свою конкурсну роботу і особисте фото із нею з поміткою #artспалахДніпро2020.

Переможці конкурсу отримають дипломи та сертифікати на придбання електротехніки в кожній із номінацій у п’яти вікових категоріях. Так, володарі гран-прі отримають сертифікат на суму 1000 грн. За перше місце – 700 грн, друге – 600 грн, а за третє – 500 грн. Окрім цього, за результатами підрахунку глядацьких голосів буде вручено сертифікат на придбання електротехніки на суму 400 грн за номінацією «Приз глядацьких симпатій». Також до кінця 2020 року учасники фінального етапу отримують збірники кращих робіт конкурсу.

Окрім визначених нагород кожен член журі підготував свої персональні призи. Київська художниця-аерографістка, засновниця авторського курсу з аерографії, Анжела Дмитренко обере людину, для якої проведе майстер-клас.

«Завдяки подібним конкурсам відкриваються нові перспективи для самореалізації в сучасному мистецтві. Я вже дев’ятий рік працюю в техніці аерографії й планую відкривати власну школу з цього напрямку. А ви, своєю чергою, відкривайте для себе цей вид мистецтва, реєструйтесь у конкурсі та беріть у ньому участь», - розповіла Анжела Дмитренко.

Ще один член журі із Києва - креативний директор студії мультимедійних технологій NAOS.BAND Олександр Бутенко бажає знайти нових спеціалістів: «Такі конкурси є дуже корисними. Ми особисто постійно знаходимося в пошуку спеціалістів, які практикують digital-art або мають бажання розвиватися в цьому напрямку. Бо цей напрямок є новим, і щоденно з’являється дуже багато крутих робіт і спеціалістів. Цей конкурс дає нам можливість знайти саме таких».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook