ГлавнаяОбщество

Після капітального ремонту спортивної школи олімпійського резерву № 3 аналога такої тренувальної бази в Україні немає, - Борис Філатов

Після капітального ремонту спортивної школи олімпійського резерву № 3 аналога такої тренувальної бази в Україні немає, - Борис Філатов

У Дніпрі після капітального ремонту відкрили Спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву № 3. Це – перша за останні 30 років маcштабна реконструкція закладу – від повного оновлення тренувальної бази до заміни сантехніки, огородження території, встановлення потужної вентиляції, пожежної сигналізації та зовнішніх камер відеоспостереження.

Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради.

Пропозиція мера Дніпра Бориса Філатова - комплексна підтримка спортивних шкіл різних напрямків, вирішення системних проблем, пов'язаних не тільки з ремонтами будівель, а й впорядкуванням прилеглих територій.

«Проведено колосальний обсяг робіт. Можу впевнено сказати – аналога подібної спортивної школи з легкої атлетики з такою базою в Україні немає. До нас приїздять колеги з інших міст, і вони нам щиро заздрять. Ми змогли це зробити – попри різні проблеми, нестачу фінансування, проєкт було виконано. З75 дітей мають можливість активно тренуватися та готуватися до змагань», - сказав Борис Філатов 8 вересня. Очільник міста також додав, що користуватися цією базою зможуть усі містяни, котрі хочуть тренуватися. Для цього потрібно лише записатися і погодити час – щоб не заважати дітям. Також обов’язковий змінний одяг та взуття.

Ремонт спортивної школи розпочали ще 2016 року. На стадіоні і в манежі укладено двошарове гумове покриття. У відновлювальному центрі для спортсменів привели до ладу освітлення. Відремонтували басейн, вбиральні та душові. У будівлі встановлено нові системи вентиляції та опалення. А ще — утеплили фасад, замінили вікна, покриття даху та електромережу. Закупили і нові тренажери, унікальні стрибкові ями і легкоатлетичне обладнання. Нині чекають на поставку ще низки необхідних меблів.

Самі спортсмени та тренери наголошують: крім того, що школу фактично відбудували наново, ще один ефективний результат — зонування території.

«Школі через півроку буде 60. Без реконструкції умови, відверто кажучи, були нижче середнього. Нині все зробили за сучасними технологіями, зокрема, з урахуванням енергоощадності. Поставили ще три роки тому котельні. Нам зробили сектор для метання. Ми розділили потоки — перш за все для безпеки та розгалуження часу», — розповів директор спортивної школи олімпійського резерву № 3 Олександр Жуков. Також за його словами, всі сектори — стрибків у висоту, з жердиною, у довжину — вироблені сертифікованою фірмою. Також унікальною тут є яма для стрибків, яка є чи не єдиною в країні.

Заслужений майстер спорту і бронзова призерка Олімпійських Ігор у Лондоні Ганна Рижикова свого часу також тренувалася у цій школі. Нині вже випробувала нові бігові доріжки, тож має з чим порівнювати.

«Для дітей це — чудові умови, думаю, вони з задоволенням відвідуватимуть ці заняття. Якщо раніше вони приходили, бачили, що тут розруха, то батьки їх дуже часто забирали. Тепер, коли все яскраво, красиво, чисто і безпечно, думаю, що більше дітей захочуть тренуватися», — зазначила пані Рижикова.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook