ГлавнаяОбщество

У дитсадку № 165 у Дніпрі провели капітальний ремонт за більше, ніж 26 млн грн

У дитсадку № 165 у Дніпрі провели капітальний ремонт за більше, ніж 26 млн грн

Вперше за 58 років проведена капітальна реконструкція дитсадку № 165 на пр. Гагаріна у Дніпрі. На повне відновлення будівлі та сучасну реконструкцію приміщення всередині було виділено 25 324 584 грн з обласного бюджету. 

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської облради

Садочок вже готовий приймати своїх вихованців. Роботи повністю завершені ще у березні 2020 року. Наразі батьки і діти чекають, коли міська рада Дніпра прийме об’єкт собі на баланс. Як тільки це відбудеться, 120 дітей зможуть ходити до комфортного та сучасного закладу.

У ньому за проектом виконане утеплення фасаду та даху, улаштування покрівлі з металочерепиці, влаштування бетонних ґанків, оздоблення стін та цоколю фасадів; заміна вікон і дверей, заміна існуючого покриття підлоги по всіх приміщеннях 1-го та 2-го поверху, внутрішнє оздоблення приміщень.Також встановлені повністю нові системи опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції, електропостачання. 

Благоустрій території включає заміну покриття проїздів навколо будівлі садочка, установка огорожі закладу, облаштування тротуарів, облаштування групових майданчиків, облаштування фізкультурного майданчика, озеленення території.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook