ГлавнаяОбщество

Кожен дніпрянин має бути побачений та почутий, - «Команда Дніпра» про необхідність підтримки громадських проектів у місті

Кожен дніпрянин має бути побачений та почутий, - «Команда Дніпра» про необхідність підтримки громадських проектів у місті

Влада повинна підтримувати усі благодійні та громадські організації, створюючи простір для їх діяльності та підвищуючи їх ефективність. Таку позицію висловлюють представники політичної партії «Команда Дніпра»

Про це повідомили в прес-службі партії.

«Кожен дніпрянин має бути побачений та почутийВлада повинна підтримувати усі благодійні та громадські організаціїстворюючи простір для їх діяльності тапідвищуючи їх ефективність. У Дніпрі мають бути організовані профільні конференції для здобуття нових актуальних знань: з менеджменту соціальних проектів, фандрайзінгу, грантів та створювання ініціатив тощо. Кожен соціальний проект повинен мати інформаційну підтримку на міському рівні», - повідомляють у прес-службі.

Представники «Команди Дніпра» зазначають, що задля підтримки громадськості, у місті треба створити майданчики для спілкування та обміну досвідом, а також варто сформувати централізовану онлайн-платформу інформаційної доступності до різних фондів та нетворкінгу.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook