ГлавнаяОбщество

Квест «спробуй дістатися вчасно» у Дніпрі повинен скінчитися, - «Команда Дніпра» про шляхи вирішення транспортної проблеми у місті

Квест «спробуй дістатися вчасно» у Дніпрі повинен скінчитися, - «Команда Дніпра» про шляхи вирішення транспортної проблеми у місті

У Дніпрі має бути доступний та зрозумілий транспорт. Представники політичної партії «Команда Дніпра» вважають, що, спираючись на європейський досвід, можна зробити місто зручним та доступним з точки зору транспортної комунікації.

Про це повідомили в прес-службі партії.

«Квест «спробуй дістатися своєчасно» у Дніпрі повинен скінчитися. Особиста логістика кожного мешканця маєбути простою і доступною! Европа накопичила великий досвід з налагодження транспортних шляхів для містян: принциповим напрямком є розвиток системи публічного транспорту. Ми бачимо, як можна зробити Дніпро зручним і прагнемо до цього», - зазначають у партії.

Так, на думку представників «Команди Дніпра», у місті варто впровадити єдиний квиток для проїзду у всіх видах громадського транспорту, розробити стратегію розвитку інтермодального транспорту (з/д, підвісна дорога, річковий транспорт), а міський транспорт адаптувати для людей з особливими потребами.

Нагадаємо, раніше у партії заявляли про те, що одним з векторів своєї діяльності бачать налагодження усієї дорожньо-транспортної системи у Дніпрі. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook