ГлавнаяОбщество

У Дніпровській міськраді до Дня захисника України відкрилась виставка «Сильне місто незалежної країни»

У Дніпровській міськраді до Дня захисника України відкрилась виставка «Сильне місто незалежної країни»

До Дня захисника України, якій відзначатимуть 14-го жовтня, у Дніпровській міськраді відкрили тематичну виставку «Сильне місто незалежної країни». Це – 14 постерів із фотографіями бійців АТО/ООС. Фотовиставка відображає події, які відбувалися, починаючи з 2014 року й до сьогодні. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

«Ми ставили собі за мету показати усю історію бойових дій на Донбасі та те, що там відбувається зараз. Для нас було важливо також показати на цих фотографіях не лише військовослужбовців ЗСУ, а й добровольчий рух, медиків, госпітальєрів, капеланів. Це наш маленький вклад у патріотичне виховання населення. Військовим потрібна наша підтримка та допомога не лише в зоні бойових дій, а й у мирному житті», - зазначила заступниця директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Юлія Дмитрова.

Виставка «Сильне місто незалежної країни» працюватиме безстроково на другому поверсі мерії. Через карантинні обмеження нині її можуть відвідати тільки співробітники міськради.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook