ГлавнаяОбщество
Спецтема

Ситуація із COVID-19 у Дніпрі

Ситуація із COVID-19 у Дніпрі

У Дніпрі станом на 15 жовтня зафіксовано 7405 підтверджених випадків захворювання на коронавірус, 3193 особи з цим діагнозом одужали. На амбулаторному лікуванні знаходиться 3765 пацієнтів. На стаціонарному – 447. Наразі в 21-й лікарні знаходяться 181 пацієнт з COVID-19, двоє з них підключені до апарату штучної вентиляції легень. В 16-й лікарні – 92 пацієнти, з яких 5 – на ШВЛ, у 4-й лікарні – 91 пацієнт, двоє підключені до ШВЛ, а у дитячій лікарні № 6 – п’ятеро пацієнтів. Про це під час брифінгу повідомила головна спеціалістка відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення ДМР Тетяна Мартиненко.

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської міської ради

 

Продовжують працювати мобільні бригади. Вони здійснили 5324 виїзди та обстежили 29794 особи методом ПЛР.

 

«У пацієнтів виникають питання, що таке імуноферментний аналіз? Це додатковий метод діагностики і він використовується у разі наявності клінічних проявів та негативному ПЛР-тесті. Імуноферментний аналіз не потрібно проводити у перші дні захворювання. Тому звертайтеся до свого сімейного лікаря, якій визначить необхідність обстеження», - зазначила Тетяна Мартиненко.

 

Разом із тим Тетяна Мартиненко нагадала, що карантин продовжується, і потрібно обов’язково носити маски, особливо в громадських місцях та закритих приміщеннях, мити руки з милом або користуватися антисептиками.

 

Як зазначалося раніше, місто має тримісячний запас усього необхідного для боротьби із коронавірусом. Ситуація в Дніпрі під контролем.

 

За останніми даними в школах Дніпра, який знаходиться у «помаранчевій» зоні, захворіло 110 учнів, 98 педагогів та 18 технічних працівників. З них госпіталізовано: 1 учень, 26 педагогів та 6 техпрацівників. Організовано дистанційне навчання в 69 класах, де навчаються 2048 учнів. У той же час у Києві, який знаходиться також у «помаранчевій» зоні, COVID-19 було виявлено у 591 учня шкіл та 403 вчителів, 5 шкіл закриті на карантин, а на самоізоляцію та дистанційне навчання відправлено 520 класів у 174 столичних школах.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook