ГлавнаяОбщество

«Команда Дніпра»: Разом ми напишемо нову космічну історію Дніпра, про яку почує вся Європа!

«Команда Дніпра»: Разом ми напишемо нову космічну історію Дніпра, про яку почує вся Європа!

Дніпро - космічний та технологічний; має потужний потенціал, який варто розвивати. Представники політичної партії «Команда Дніпра» прагнуть створювати та підтримувати космічні стартапи, популяризувати цю галузьсеред підлітків, аби повернути Дніпру колишню славу «космічної столиці».

Про це повідомили в прес-службі партії.

«Дніпро має своє індивідуальне космічне обличчя, що дає нам змогу розкрити його потенціал. Разом ми напишемо нову космічну історію Дніпра, про яку почує вся Європа! Ми прагнемо підтримувати молодих науковців, інженерів, мрійників та надавати можливості реалізації креативній молоді. Ми вважаємо, що у Дніпрі варто популяризувати космічну галузь серед підлітків, створювати та підтримувати космічні стартапи, розвивати хаби та творчі середовища, аби повернути місту колишню «космічну» славу», - коментують у прес-службі «Команди Дніпра».

Нагадаємо, раніше у партії відмічали, що «зв'язок зі світом» прискорює розвиток бізнесу, туризму та дає можливість зручно подорожувати. Саме тому місту потрібні міжнародні авіарейси, автобан до Київа, швидкісні потяги в стратегічних напрямках. Одним з векторів своєї діяльності «Команда Дніпра» бачить налагодження усієї дорожньо-транспортної системи у Дніпрі.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook