ГлавнаяОбщество

Команда «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ –ЗА ЖИТТЯ» зустрілася з жителями Петриківщини

Розписні тарілки та глечики, відомі на увесь світ автори орнаментів, земля Петра Калнишевського — це лише частина загальновідомих особливостей петриківського краю. Свободолюбиві і люблячі свою батьківщину люди — ось головна ознака Петриківщини. В цьому змогли переконатися представники «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ», поспілкувавшись з цими людьми у неділю.

Про це сказано на сайті za2020.com.ua.

Кандидат у депутати Дніпровської районної ради, представник легендарної для цих місць родини Клешнів — генерал-лейтенант у відставці Анатолій Федотович Клешня був без перебільшення «своїм», обійшовши місцевий ринок і потиснувши руку майже кожному своєму землякові. Питань у петриківців чимало. Це і доля малих сіл після остаточного об’єднання в ОТГ всього району, і розвиток туризму, який в цих краях може стати суттєвою статтею доходів місцевого бюджету, і створення умов для реалізації вирощеного на присадибних ділянках та в малих фермерських господарствах.

Кандидати в депутати обласної ради Володимир Пісоцький та Олексій Ковальчук запевнили присутніх на зустрічі у тому, що одразу після набуття депутатських повноважень включаться в активну роботу з вирішення обговорюваних питань. І це реально за умови серйозного представництва депутатів ОПЗЖ в органах місцевого самоврядування усіх рівнів. На цьому неодноразово наголошував керівник Дніпропетровькоі регіональної організації «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ» Геннадій Гуфман, який наполягає і націлює майбутніх депутатів від партії до тісної і ефективної взаємодії рад — від сільської до обласної.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook