ГлавнаяОбщество

​"Не беріть участь у "сітках" та "каруселях": начальник поліції Дніпропетровщини закликав усіх учасників виборчого процесу дотримуватися законів

Начальник ГУНП в Дніпропетровській області Анатолій Щадило напередодні місцевих виборів звернувся до мешканців Дніпра та усієї області з проханням дотримуватися норм чинного законодавства. Він записав відповідне відеозвернення. 

"У день виборів за дотриманням законності усіма суб'єктами виборчого процесу слідкуватимуть 11 тис поліцейських, робітників ДСНС, прикордонників, нацгвардійців, курсантів і викладачів університету внутрішніх справ.Мета усіх правоохоронців - проведення виборів виключно у правовому полі.

Тож, закликаю усіх учасників виборчого процесу дотримуватися чинного законодавства та не вдаватись до провокацій. Виборцям - не вступати в злочинну змову та не брати участь у так званих "сітках", "каруселях", не передавати нікому свій бюлетень. Кандидатам- не втручатися у роботу виборчих комісій. Членам комісій - не ухилятися від виконання своїх обов'язків та пам'ятати про кримінальну відповідальність за підробку виборчої документації", - сказав Анатолій Щадило.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook