ГлавнаяОбщество

Мешканці Дніпропетровщини можуть скористатися електронним Гідом з державних послуг

Мешканці Дніпропетровщини можуть скористатися електронним Гідом з державних послуг

Мешканцям області доступна корисна опція порталу Дія . На веб-ресурсі працює електронний Гід з державних послуг . Там зібрані усі сервіси, що надають місцева та виконавча влада. Від оформлення прописки до реєстрації авторського права. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

«Онлайн-гід – офіційне джерело повної та достовірної інформації. Допоможе людям орієнтуватися серед великого різноманіття державних послуг. Їх на порталі зібрано понад півтори тисячі, – зазначили у департаменті. – Електронний «помічник» підкаже, куди звертатися, які потрібні документи у тій чи іншій ситуації. Чи то вихід на пенсію, чи то відкриття бізнесу».

Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності. Серед найпопулярніших – соціальний захист, громадянство та міграція, діяльність бізнесу та громадських формувань, сфера інтелектуальної діяльності, фінанси та податки.

Інформацію в меню зручно шукати за ключовими словами. Наприклад, якщо ввести «дитина», з’являться відомості про держдопомогу на малюка, реєстрацію новонародженого.

Гід доступний у двох форматах: Excel та Json.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook