ГлавнаяОбщество

Стартував ремонт ділянки дороги Кам’янське-Шульгівка

На дорогах області замінюють старий асфальт. Роботи стартували і на автошляху Кам’янське-Шульгівка. Там ремонтують ділянку довжиною 9 км. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«На автошляхах області – новий ремонтний сезон. Техніка працює і на трасах національного значення, і на сільських дорогах. Все – заради зручності та безпеки», – наголосив Валентин Резніченко. 

Дорожники працюють поблизу Кам’янського. Почали від межі з містом та просуваються в напрямку Шульгівки. Вже зняли понад 4 км старого покриття. Нині там укладають вирівнюючий шар асфальту. Зверху буде ще один. 

«Розмітку нанесемо холодним пластиком. Цей матеріал довговічніший за фарбу», – сказав в.о. начальника служби автодоріг Дніпропетровської області Олександр Коломійцев. 

На відремонтованій ділянці облаштують узбіччя. Встановлять нові дорожні знаки. 

«Тільки-но мешканці нашої громади почули про розпочаті роботи, дуже зраділи. Частенько їздимо і до Кам’янського на ринки, і дітей возимо на секції. А ще дачники користуються цією дорогою», – поділилася староста Шульгівки Ірина Супрун. 

Роботи – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook