ГлавнаяОбщество

«Дніпропетровськгаз» з початку 2021 року встановив 15 нових ШГРП

Протягом першого півріччя 2021 року,  АТ "Дніпропетровськгаз" встановило 15 нових шафових газорегуляторних пункти. Сучасні ШГРП виробництва заводу RGC Production замінили застаріле та спрацьоване обладнання, яке відслужило понад 30 років.

Нові ШГРП забезпечать стабільну, безперебійну та безпечну подачу газу 2,5 тисячам клієнтів компанії на Дніпропетровщині.

ШГРП обладнані сучасною автоматикою та якісними італійськими регуляторами тиску. Дане оснащення понижує та підтримує постійний тиск газу в мережі, незалежно від обсягів споживання. Забезпечує коректну та безпечну роботу газових приладів, які розраховані на споживання природного газу низького тиску. Обладнання на шафових пунктах не лише регулює рівень тиску газу, а й запобігає його стрибкам, робить його стабільним 24 години на добу 7 днів на тиждень. Крім того, фільтри шафового газорегуляторного пункту очищують блакитне паливо перед подачею його споживачам. 

"Заміну ШГРП компанія провела відповідно до плану розвитку. Вартість робіт разом з обладнанням складає 2.26 млн грн. Фінансуються такі роботи саме за рахунок тарифу на розподіл газу. Тому від вчасної оплати послуги доставки газу нашими споживачами залежить утримання газорозподільних мереж і споруд на них у належному стані", - зазначив технічний директор АТ "Дніпропетровськгаз" Сергій Бачурін.

До кінця 2021 року "Дніпропетровськгаз" планує встановити ще 164 нових ШГРП. Обладнання забезпечуватиме регулювання подачі газу для 27 тис споживачів Дніпропетровської області.

Загалом за 2,5 роки компанія придбала та встановила у зоні ліцензійної діяльності 120 шафових газорегуляторних пункти виробництва заводу RGC Production.

Довідка: Регіональна Газова Компанія - сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектора, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізації галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайнято 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів і більше 8 млн. споживачів газу.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook