ГлавнаяОбщество

Мерія Дніпра передала чергову партію шефської допомоги відомому фрегату «Гетьман Сагайдачний»

Мерія Дніпра передала чергову партію шефської допомоги відомому фрегату «Гетьман Сагайдачний»

Флагман ВМС України, фрегат «Гетьман Сагайдачний», отримав чергову партію шефської допомоги від мерії Дніпра. Це саме той корабель, де курсанти Дніпровської флотилії можуть безкоштовно проходити практику. Шефство над фрегатом міська рада взяла ще три роки тому, щоб допомагати з господарсько-побутовими потребами судна. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

«Ми потоваришували з містом Дніпром, яке є рідним для мене. Шефська допомога дуже важлива. Є речі, які забезпечує держава. Утім, зараз війна, тому левова частка коштів йде на підтримку оборони. Тому шефська допомога дозволяє покращити побут військовослужбовців та їхнє перебування на кораблі», – зазначив командир фрегата «Гетьман Сагайдачний» Олексій Корецький, котрий свого часу закінчив флотилію у Дніпрі.

Як відомо, під час ознайомчих подорожей курсанти флотилії можуть долучитися до повсякденного життя корабля, разом з екіпажем отримати практику з різних спеціальностей та набути навичок дій в екстремальних ситуаціях. Мерія Дніпра поновить такі безкоштовні навчальні поїздки для дітей одразу як це дозволить епідеміологічна ситуація.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook