ГлавнаяОбщество

У Дніпрі концерт класичної музики просто неба щороку стає дедалі популярнішим

Концерт класичної музики на площі Шевченка стає доброю традицією у Дніпрі. Цієї суботи, у День міста, поціновувачі займали місця за кілька годин до початку заходу. На сцені виступили видатні оперні солісти, перші номери світової класичної оперної музики, повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради. 

«Для постіндустріального промислового міста така велика кількість прихильників класичної музики важлива і знакова», – сказав мер Дніпра Борис Філатов. 

Популярні твори класичної музики виконав Дніпропетровський симфонічний оркестр «The Festival». 

«Кармен – сюїта» Бізе–Щедріна зіграв об’єднаний оркестр «СХІД-ЗАХІД» у складі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» та Дніпропетровського камерного оркестру «Пори року». 

«Це дійсно свято для Дніпра і свято для поціновувачів класичної музики. Такі концерти бувають не кожен раз — навіть у європейських столицях. Чудова сцена, звук — усе це створює враження європейського міста, європейського свята. Це і є культура міста», — сказав художній керівник і диригент Дніпропетровського камерного оркестру «Пори року», народний артист України Дмитро Логвин. 

На дніпровській сцені просто неба також виступили хедлайнер європейських фестивалів, лауреат премії «Греммі», латвійський кросовер-класик гурт «DAGAMBA».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook