ГлавнаяОбщество

Військовослужбовці Повітряного командування «Схід» долучилося до благодійної акції Biopharma Plasma Дніпро(ФОТОРЕПОРТАЖ)

17 вересня, у центрі збору плазми Biopharma Plasma Дніпро пройшла донорська акція зі збору плазми. Цього разу до акції долучилися військові Повітряного командування «Схід». Про це журналістам ІА «Мост Днепр» стало відомо на місці події.

Начальник служби зв’язків з громадськістю ПвК «Схід» Ірина Баранова розповіла, що більшість підрозділів повітряного командування із задоволенням долучилися до благодійної акції та благочинно здали плазму на виготовлення безкоштовних ліків для онкохворихдітей обласної дитячої лікарні на соціальний проект “Допоможи онкохворій дитині”.

«До нас звернулися координатори проекту та розповіли військовослужбовцям про необхідність цього заходу і яку кількість дітей можна врятувати. Після надійшло дуже багато відгуків щодо участі у цій донорській акції. Варто зауважити, що у нас є такі люди, які вперше здають плазму. Але є серед нашого складу і почесні донори», - повідомила вона.

Загалом до плазмацетру прийшли майже 50 небайдужих воїнів-захисників різних підрозділів повітряних сил Сходу. Серед них представник пожежної служби Владислав Єремчук. Хлопець розповів – у такій відповідальній місії участь бере вперше.

«Нам повідомили, що тяжкохворим дітям дуже потрібна донорська плазма, і кожен охочий може приєднатися до цього благодійного заходу. Тільки з нашого відділення приїхало 10 чоловік. Для мене це був перший досвід здачі плазми. Спочатку дуже хвилювався,але потім зрозумів, що це взагалі не страшно та не боляче», - поділився він.

Старший сержант, фельдшер медичної служби Інна Габа поділилася своїми відчуттями після здачі плазми:

«Донором крові я вжебула, але донором плазми вперше. Після донації плазми, я відчуваю себе чудово», - зазначила вона.

Олександр Урупа лікар-анестезіолог плазмацентру Biopharma Plasma Дніпро розказав журналістам ІА «Мост Днепр» на місці проведення акції, що донори плазми не тільки рятують життя дітей і дорослих, а й приносять цим користь власному організмові.

«В першу чергу – це очищення організму від токсинів, що дає змогу зменшити навантаження на такі органи як печінка та нирки.

По-друге це постійні безкоштовні обстеження, а саме здача аналізів крові по 22 показникам та на групу і резус 9 результат - миттєвий), які перевіряються на сучасному апараті зі 100% точністю і помилки виключені, тому що відсутній так званий “людський фактор”. 

Також донор отримує не тільки аналізи на ВІЛ,гепатити В і С, а й перед донацією консультацію досвідченого лікаря -терапевта.тобто контроль здоров’я донора відбувається безкоштовно і на найвищому рівні.

По-третє, це профілактика серцево-судинних захворювань,таких як інфаркт та інсульт, які останнім часом, нажаль, дуже помолоділи. А те, що донорство плазми тренує імунну систему - взагалі безцінна для людини річ», - розповів він.

Також лікар підкреслив, що донорство мотивує доздорового способу життя - стежити за своїм здоровим харчуванням та станом свого організму.

«Нам часто бракує часу на дотримання правильного харчування,питного режиму, але коли є певна відповідальність, у донорів виховується почуття обов’язку перед тим, як прийти на донацію», - доповнив він.

Стати донором плазми, бути корисним суспільству, рятуючи життя інших, а ще й приносити користь собі може кожен.

Донор сам обирає здавати плазму благочинно, чи отримувати компенсацію і бонуси за донацію - в будь-якому випадку з плазми виготовлять незамінні вітчизняні ліки, яких так бракує зараз, і значна частина з нихімпортується і коштує майже втричі дорожче.

Всіх бажаючих стати донорами плазми запрошують в Biopharma Plasma Дніпро

за адресою:

м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, 17

з понеділка по суботу з 7:30 до 16:00

Гаряча лінія для запису та консультацій:

0800 600003

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook