ГлавнаяОбщество

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук подякував всім, хто вірою і правдою служить Батьківщині, та привітав зі святом

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук назвав символічним, що в цей день, 14 жовтня, окрім Дня захисників і захисниць України, також відзначається велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку здавна вважають заступницею українського козацтва.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«14 жовтня для нашого народу – одне з найголовніших свят.

День захисників і захисниць України, який уособлює мужність і незламність духу тих, хто боронив свою землю в різні часи її багатовікової історії. День тих, хто протягом століть здобував для держави незалежність, а у 2014 році став на захист від російської агресії і продовжує захищати країну донині.

Символічно, що сьогодні ми також відзначаємо велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку здавна вважають заступницею українського козацтва.

Вітаю військових, волонтерів, медиків з Днем захисників і захисниць України! Дякую відважним чоловікам і жінкам, хлопцям і дівчатам – всім, хто вірою і правдою служить Батьківщині. За мирне небо над нашими містами і спокійний сон наших дітей. За те, що в будь-яку пору року, цілодобово, без вихідних і свят ви захищаєте соборність України.

Завдяки вам ми живемо на своїй землі під своїм синьо-жовтим прапором.

Шана живим захисникам і світла пам’ять синам та донькам нашого народу, які загинули за свободу, за мир і за Батьківщину.

Слава Україні! Героям слава!» - написав Микола Лукашук.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook