ГлавнаяОбщество

​Нова схема теплопостачання міста: у міськраді провели нараду з представниками USAID

У Ситуаційному центрі Дніпровської міської ради відбулась робоча координаційна нарада в рамках спільного проєкту з USAID щодо розроблення схеми теплопостачання Дніпра. Про це повідомляє прес-служба.

Це великий стратегічний документ, у ньому будуть викладені всі заходи, які необхідно буде втілити місту, аби вдосконалити систему централізованого опалення.

 

«Дніпро став одним із шести міст в Україні, які перемогли в спільному проєкті з USAID. Це проєкт енергетичної безпеки, який повинен допомогти містам розробити схеми модернізації централізованого теплопостачання, щоб скоротити витрати енергоносіїв та зменшити викиди в атмосферу. Закінчити розробку спільного документу з USAID ми плануємо до кінця 2023 року», – розповіла директорка департаменту інноваційного розвитку ДМР Юлія Павлюк.

Найближчим часом представник USAID, компанія «Urban Technology Alliance», вивчатиме систему централізованого опалення у Дніпрі, після цього аналізу будуть розроблені кроки, які допоможуть модернізувати наявну систему та оптимізувати взаємодію між постачальниками теплової енергії.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook