«Нашій організації вже 31 рік. Минулоріч ми відзначили 30-річчя. Підготували фільм про організацію, в якому розповіли про наші досягнення. Ми всі ці роки займалися не лише тим, що просили ліки, гроші та пенсії, а й просвітницькою роботою. Розповідали про те, що трапилося на Чорнобильській АЕС та які наслідки. Ми 12 років проводили фестиваль «Чорнобильські мотиви», у рамках якого були не лише пісні, а й поетичний конкурс, а також конкурс дитячих малюнків. Це міжнародний фестиваль і на нього приїжджали з різних країн.
11 років поспіль ми випускали газету «Чорнобилець Придніпров’я». Ніхто в Україні із громадських організацій не випускав всеукраїнського друкованого видання крім нас. Нам допомагали у цьому Дніпропетровська обласна рада та адміністрація. Виділялося бюджетне фінансування на ці потреби: матеріальне заохочення, комунальні платежі, оренда. Так ми займалися творчістю, працювали з людьми та розповідали про те, що трапилося на Чорнобильській АЕС», - поділився Олег Геращенко.
Загалом же на території Дніпропетровщини, розказав ліквідатор та голова ради «Союз Чорнобиль України», діє 36 чорнобильських організації, до яких входить близько 5,5 тисяч людей. Він додав є цілий ряд питань, які потребують вирішення, та все ж відзначив, що представники обласної ради сьогодні тісно співпрацюють з ліквідаторами. Олег Геращенко пояснив, що через зміни у законодавстві громадська організація могла залишитися без приміщення, та за втручання представників Дніпропетровської обласної ради оренду офісу «Союз Чорнобиль України» було подовжено більш ніж на 2 роки.
Раніше ми також повідомляли, що у КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова» щорічно стаціонарне лікування проходить близько тисячі чорнобильців.