ГоловнаCуспільство

Наданню домедичної допомоги треба навчати зі шкільної лави, - керівник Дніпровської міської організації ПП «Удар Віталія Кличка»

Партійці «Удару» започаткували проведення по всій Україні тренінгів з надання першої домедичної допомоги. У Дніпрі перше таке заняття пройшло 19 лютого. Вже цієї суботи на дніпрян чекає новий тренінг, наступні на черзі жителі Новомосковська та Павлограду. Керівник Дніпровської міської організації ПП «Удар Віталія Кличка» Віталій Жеганський в ході прес-конференції розказав – на заняття вже вишукалася черга. Додає: ця тема набула неабиякої актуальності через загрозу військової агресії в Україні. Натомість, сертифікований МОЗом тренер Іван Кондратенко дає слухачам такі знання, які вкрай необхідні й у буденний, мирний час.

Віталій Жеганський переконаний: навчати наданню домедичної допомоги треба починати зі шкільної лави, адже діти мають знати не тільки ази з математики та мови, а й розуміти, як рятувати у разі необхідності.

«Ці тренінги не про політику, а про здоров’я та життя громадян, що є найціннішим на планеті. Якщо зараз такі знання не дають, то можливо приклад партії «Удар» когось надихне та його забажають перейняти. Але позиція нашої партії, що всі мають знати, як надавати першу домедичну допомогу. Так, у час політичного та військового загострення ця тема набуває неабиякої актуальності, але й в мирний час ми маємо розуміти та знати, як діяти, коли людині поруч стало зле. До того ж домедична допомога – це ще й знання про те, як не нашкодити. Всім радам, в тому числі й Верховній, треба задуматися про те, аби започаткувати курси, обов’язкове навчання з домедичної допомоги на рівні навчальних закладів та підприємств», - сказавкерівник Дніпровської міської організації ПП «Удар Віталія Кличка».

Раніше ми також повідомляли, що курси домедичної допомоги, проведення яких ініціювала ПП «Удар Віталія Кличка», викликали чималий інтерес серед жителів Дніпропетровщини.

Как мы сообщали ранее, Днепропетровскую областную организацию ПП «Удар» возглавил Юрий Симонов

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook