ГлавнаяОбщество

Сучасне лікування сліпоти у новонароджених: на Дніпропетровщині виконали 840 операцій

В обласній офтальмологічній лікарні використовують високотехнологічну лазерну систему LightLass 532. Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

«У комплекті з адаптованою щілинною лампою, спеціальним столом, офтальмоскопом Lio та двома лінзами Volk дає можливість робити огляд, діагностику та лазерне лікування пацієнтів», – розповів Олексій Гребінко, керівник ГО «Ротарі-клуб Дніпро-сіті».

15% новонароджених Дніпропетровщини – у групі ризику захворюваності на ретинопатію.

Це важке ускладнення, яке часто зустрічається у недоношених малюків. Воно характеризується змінами у сітківці ока та сліпотою.

«У більшості країн світу золотим стандартом лікування цієї хвороби є лазеркоагуляція сітківки. Обласною клінікою було проведено 840 таких операцій, у минулому році – 78», – зазначив Олексій Григорук, заступник директора обласного департаменту охорони здоров‘я.

Сучасне обладнання стало доступним завдяки підтримці ГО «Ротарі клуб Дніпро-сіті».

«Я дуже вдячна засновникам організації від імені обласної ради, жителів Дніпропетровщини та усіх матерів. Ви робите дійсно неймовірну справу, рятуючи життя та здоров‘я наших дітей», – сказала голова постійної комісії з питань здоров‘я, дитинства та материнства й радниця голови ДОР Аріна Пустова.

Сучасне обладнання також можна використовувати і для лікування військових.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook