![](https://i.most-dnepr.info/026/41/65d87f84eb2c1.jpeg)
Дніпро оговтується від шахедної атаки окупантів. Армія РФ поцілила по житловому будинку. Ті, хто постраждав від обстрілу, можуть звернутись за матеріальною допомогою до міської ради, повідомляють у прес-службі Дніпровської мерії.
Для одержання детальних роз'яснень постраждалі або їхні близькі можуть зателефонувати до управління соціального захисту: 068 913 46 88.
Також нагадаємо: у кого пошкоджено житло, можуть звернутись одразу до адміністрації району для оформлення актів про пошкодження/руйнування житла. Далі — до департаменту соціальної політики.
![](https://i.most-dnepr.info/037/51/65d87f8f880c7.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/045/34/65d87f97c6bc0.jpeg)