ГоловнаCуспільство

«Дніпро — перше місто в Україні, де з’явився колесовідбійний брус європейського зразка», — представниця Дніпровської міської ради

Дніпро продовжує робити все, аби водіям і пішоходам було безпечно пересуватись містом. Нині комунальники розпочали монтувати колесовідбійний брус на просп. Науки. Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Тут курсує багато автівок, досить інтенсивний рух. Гадаю, цей брус допоможе знизити кількість аварій», — поділилась дніпрянка Ірина. 

По проспекту Науки змонтують близько 600 м двостороннього металевого бруса. Роботи проведуть від вул. Лазаряна до вул. Телевізійної. 

«Ця ділянка за аналітикою останніх п'яти років є однією з найбільш аварійних. Велика кількість ДТП з летальними наслідками. Багато людей тут загинули. Тому у зв'язку з цим та за приписом патрульної поліції, було вирішено встановити металеве бар'єрне огородження. Місця, де ми плануємо монтувати брус, пропонує патрульна поліція. Далі розроблений проєкт організації дорожнього руху подається на узгодження до департаменту патрульної поліції, де його розглядають та узгоджують. Роботи на цій ділянці ми плануємо завершити за два тижні, якщо дозволить погода», — розповіла начальниця управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради Світлана Літвінова.

Колесовідбійний брус почали ставити в нашому місті у 2019 році. Його перевага – захист від лобового зіткнення автомобілів. Тобто при зіткненні відбійник бере удар на себе. Отже, учасники ДТП отримують мінімальну шкоду від аварії. Брус, який монтують у Дніпрі, отримує високі оцінки щодо безпечності вже протягом кількох років. Його та інші бруси світу щорічно за допомогою краш-тесту перевіряє найбільша громадська організація автомобілістів Німеччини ADAC.

«Дніпро — перше місто в Україні, де з'явився брус саме такого європейського зразка. На сьогодні він вже встановлений на просп. Слобожанському, Запорізькому шосе, проїзді Олександра Гальченка, вул. Криворізькій, Сонячній Набережній, Набережній Перемоги тощо. Це досить аварійні ділянки, на яких було багато резонансних ДТП. І на сьогодні аварії з лобовими зіткненнями на цих ділянках зведені до нуля. Щодо планів на цей рік, то, маючи в країні війну, їх важко будувати, але якщо все буде добре, то цього року хочемо ще встановити брус на одній з аварійних ділянок — вул. Космічній, а саме від ж/м Сокіл-2 до лікарні. Там є різкі повороти, на яких дуже часто трапляються аварії. Тож хочемо, аби ця ділянка була безпечніша», — додала Світлана Літвінова.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook