ГлавнаяПолитика

​Нам необхідно повернути колишню славу Дніпра, - Олександра Клімова про важливість створення стратегії розвитку міста

На думку Олександри Клімової (ГО «Рух відновлення ветеранів« Крила братства »), дніпряни - сильні, творчі, підприємливі люди, які заслуговують більш красивого, зручного, комфортного проживання на своїй території. Для цього необхідно вибудувати стратегію розвитку міста, перейнявши при цьому європейський досвід.

Про це стало відомо під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«Ми продовжуємо створювати стратегію розвитку міста спільно з городянами і європейськими колегами, які поділилися своїм досвідом. Зовсім скоро представимо наші напрацювання, які будуть зроблені за участю дніпрян. Є дуже цікаві ідеї, ми ретельно опрацювали блок проблем, які хвилюють жителів міста.

Зараз ми з громадськістю виросли в політичну партію. На нас лягло більше відповідальності, і постало завдання залучити громаду до участі в процесі. Для нас дуже важливо напрацювати інструменти взаємодії людей і влади. Тому що в країні існує недовіра і нерозуміння між цими двома категоріями. Необхідно поєднати мости між людьми і пояснити, що ми - нероздільні і разом будемо активно брати участь в житті міста. Щоб ми змогли разом виробити стратегію розвитку Дніпра на найближчі 5-10 років і визначити, яким місто буде, - влада повинна бути відкритою. Дніпро - це місто великої колишньої слави, її ми зараз втратили і хочемо повернути. Дніпряни - сильні, творчі, підприємливі люди, які заслуговують більш красивого, зручного, комфортного проживання на своїй території. Не завжди потрібно придумувати щось двічі, іноді корисно перейняти активний досвід і імплементувати на нашій території. Нам потрібно зробити місто зручним, доступним; містом, де молоді люди можуть себе реалізувати і тут залишатися. Тоді всім буде добре», - повідомила вона.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що лідерка політичної партії «Команда Дніпра» Олександра Клімова виступила із заявою про створення нової політичної сили у Дніпрі. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook