Прес-конференція політичної партії «Команда Дніпра», яка присвячена участі в місцевих виборах - 2020

У пятницю, 14 серпня, у пресс-центрі ІА «Мост-Днепр» відбулася пресс-конференція на тему: « Прес-конференція політичної партії «Команда Дніпра», яка присвячена участі в місцевих виборах - 2020»

У прес-конференції прийняла участь:

- Лідерка політичної партії «Команда Дніпра» Олександра Клімова.

Лідерка політичної партії «Команда Дніпра» Олександра Клімова виступила із заявою про створення нової політичної сили у Дніпрі. За її словами, Дніпро – могутнє, талановите місто, кузня кадрів та промисловий гігант, яке потребує розвитку та глибоких змін всередині своєї сфери управління. І для того, щоб це здійснити, у місті має бути створена громада. Олександра Клімова зазначила, що саме сприяння становленню цивільного суспільства є основною місією новоствореної політичної партії – «Команди Дніпра».

«У Дніпрі з’явилась нова політична сила, її назва – «Команда Дніпра». Ми - вільне об’єднання громадян, які зібралися задля того, щоб робити рухливі та глибокі зміни у Дніпрі. Всі члени команди вийшли з громадської діяльності та не за чутками знають, що таке бути громадськими діячами і як створювати соціальні проекти, коли тебе ніхто не підтримує. Але нами рухає бажання і впевненість, що лише ми можемо змінити наше місто – Дніпро, яка має назву великої та могутньої річки, яка об’єднує три країни, Правобережну та Лівобережну Україну. Це висока місія для нас, адже Дніпро – це східний форпост України, ми стоїмо на східному рубежі, захистили нашу країну від країни-агресора, і зараз перед нами стоять нові умови й нові виклики. Нам належить зробити об’єднану територіальну громаду: де ми будемо взаємодіяти з владою, де влада та громада зіллються воєдино. Ми маємо об’єднати наше місто та дати йому розвиток. Тому що Дніпро – це місто з високим та інтелектуальним, творчим та науковим потенціалом. Це місто слави, кузня кадрів, і ми обов’язково маємо знайти своє місце на картах України, Європи та світу та відбудувати свою роль. Потрібно всередині міста сформувати розуміння, у чому його сила і місія, адже лише ми визначаємо, як жити в нашому місті», - сказала Олександра Клімова.

Вона закцентувала увагу на тому, що основною місією «Команди Дніпра» є сприяння становленню цивільного суспільства, а саме створення громадського представництва у всіх органах влади. Тобто, при кожному департаменті управління повинна бути створена робоча група, яка сама має вирішувати, яким чином їй розвиватися. 

«Ми ознайомлені з європейським досвідом, нам не треба його боятися, а потрібно переймати. Завжди й в усі часи цивілізація отримувала розвиток саме всередині міст, проте мешканці міста – ще не є громадою. Нам потрібно зробити цивільну, відповідальну громаду, яка візьме за себе відповідальність за наше майбутнє. Тому, нашим основним завданням є зробити відкритою владу та покращити взаємодію між владою та громадою», - зазначила вона.

Олександра Клімова зробила особисте звернення для жінок і закликала їх приєднуватися до «Команди Дніпра»: «Україна – це жінка, і для мене велика честь бути лідером такої команди. Я знаю, що це важкий шлях, проте ми цього не боїмося. І я закликаю всіх жінок – приєднуйтесь до нашого кола, будьте більш активними. Разом ми переможемо, адже лише нам вирішувати, в якому місті жити та виховувати своїх дітей»

Вона також поділилась своїм досвідом в політиці й розповіла про себе, як жінку в ролі громадського діяча.

«Я була саме тією жінкою, яка не погодилася з тим, що на території школи №10 буде побудовано 23-поверхову будівлю. Я можу пишатися, що була ініціатором і лідером руху проти забудівлі цієї території. Також за моєї участі були розроблені проекти по професійному вигоранню для вчителів, проекти ресоціалізації ветеранів, під час карантину був розроблений проект підтримки у період самоізоляції. І це тільки небагата частина того, що було зроблено. Тому я і моя команда насправді знаємо, що таке громадська діяльність. В минулому році на стадії передвиборчої кампанії ми об’єднали 4 кандидати у народні депутати по 4 дільницях. Це був для нас новий, складний досвід, адже політика в Україні – це не легко. Але за цей рік ми отримали багато знань, обмінювалися досвідом з європейськими колегами. І зараз нам варто ростити нових політичних лідерів задля власного ж добробуту», - зазначила Олександра Клімова.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook